ONLINE LIGA

Pravidla ZOH

 

 

 
Pravidla pro ZOH:
Veškeré info k ZOH, najdete zde své práva a povinnost k hraní této soutěže. Je tady vše od nastavení, napojení, přes problémy s nedohranýma zápasy a ž po play-off… prostě vše… Pořádně čtěte, neznalost neomlouvá. Prosím neotravujte admina otázkami, které jsou vysvětleny v pravidlech. Admin je ochoten jen upřesnit tyto pravidla, aby nedošlo k omylu. Děkuji za pochopení. 
Každý odehraje ve skupině zápasy s ostatníma týmama ze skupiny.
Do playoff postupují přímo vítězové skupin.A 2 nejlepší ze druhého místa.
Zbytek sehraje osmi

Bodování v zápasů :
vyhraný zápas v řádné hrací době - 3 body
prohraný zápas v řádné hrací době - 0 bodů
vyhraný zápas po pp nebo sn - 2 body
prohraný zápas po pp nebo sn  - 1 bod
Základní výbava pro hru

Hru NHL 2009
Hamachi
 
 Nastavení hry
• Obtížnost - nejvyšší - obtížná (difficult)
• Kamera - jakákoliv
• Pravidla – mezinárodní – délka třetiny 5 min
• Typ prodloužení v zápase - PP 5 min potom samostatné nájezdy
• Zaměřování střel - RUČNĚ! Je přísný zákaz používat automatické zaměřování v on-line zápase!
• Střídání řad – libovolné
• Změna taktiky v zápase - libovolná
• prodloužení trvá 5 min. když nepadne gól následují nájezdy

Hráč Strong ligy = manažér klubu
• V průběhu sezóny není možno měnit tým.
• V případě vyloučení nebo odejiti z ligy, není možný návrat v jejím průběhu zpět, popřípadě ani návrat v další sezónu, vše řeší admin podle stupně provinění. Hráč bude zapsán na tzv. „Černou listinu“
Výběr týmů do nové sezóny 
Admin má právo rozhodovat při výběrů týmů do každé sezóny.
Kritéria, které jsou rozhodující pro získání klubu:
Aktivita - plný počet odehraných střetnutí v základní části a v play-off při případném postupu
Aktivita manažera – rychlost hraní atd..
Nesportovní chování
Za nesportovní chování se považuje chování, které se vymyká obecným pravidlům slušného chování. V případě, že budeme upozornění na nějaké nadávky po ICQ, webu a podobně, může dojít k vyloučení hráče z ligy. V případě, že Vás někdo uráží, udělejte screen, případně posílejte historii z vašeho komunikačního kanálu.

• Písemné napadání hráče na jeho styl hraní, nadávky, urážky, zesměšňování a podobné věci při zápase, nebo přestávky jsou zakázané. Každý může hrát, jakým chce stylem, jestli neporušuje pravidla. Každý hráč má právo na využití celé 30s pauzy mezi třetinami.
• Netolerujeme odpojení hráče ze zápasu v jakékoliv části. Jestli se někdo odpojí jeho zápas je kontumován výsledek se domlouvá vždy s adminem . Hráč je povinen udělat zápis o zápase.

• Za nesportovní chování se taktéž považuje úmyslná kontumace. Toto je myšleno tak, že napíšu někomu napiš adminovi že jsme zápas odehráli a odehraj si to proti PC, nebo to že napíši s tebou nehraji řekni adminovi ať to dá kontumačně, stejně nepostoupím, nebo proti tobě to nemá cenu. Kdo tohle udělá má napomenutí a do dalšího ročníku ho neberu.
 
Admin Strong ligy udělí napomenutí každému hráči, který se dopustí některé s výše jmenovaných přestupků. Při opakování přestupků a hromadění stížností hráč ligu opouští a je nahrazen!
V LIZE PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ NAZNAČOVÁNÍ STŘEL NA BRANKÁŘE A ZRUŠENÍ STŘELI V JAKÉKOLIV ČÁSTI HŘIŠTĚ!
 Všeobecné pravidla pro zápasy
Aktivita hráčů v lize
Každý hráč Strong* KHL ligy je povinen být aktivní. Neaktivita se u Nás netoleruje! Pozorně si přečtete následující řádky!
• Každý hráč bude mít odehrané počet zápasů podle týdenního rozpisu (viz níže)
• V případě neodehraní týdenního počtu zápasů bude odesláno danému hráči týmu krátká mailová,ICQ  zpráva, kde mu bude sděleno, že neodehrál v daném týdnu stanovený počet zápasů a tím porušil pravidla. Následující týden musí být tyto zápasy dohrány, jinak je hráč nahrazen.
 
• Akceptujeme předem omluvenky na mail shl-O2elh@seznam.cz na Vaší nepřítomnost. S omluvenkou uveďte důvod, proč nemůžete splnit stanovený termín a kdy jste schopní to odehrát. Omluvenky posílejte dopředu ne zpětně.
Stanovený počet zápasů v týdnech:
1. Týden – 5 zápasů
2. Týden – 10 zápasů
3. Týden – 15 zápasů
4. Týden – 20 zápasů
5. Týden – 26 zápasů
6. Týden –1.kolo playoff 
7. Týden –2.kolo playoff
8. Týden –3.kolo playoff
9. Týden –FINALE WORLD LEAGUE


• Ligu můžete hrát libovolně rychle. Sledujte si jen zápasy podle programu zápasů. Ligu můžete odehrát i za 3 týdny, ale pak budete čekat na zbývající, kteří budou hrát podle termínů. Je možnost ligu urychlit, nikoliv snad zpomalit.
Přerušování zápasu a následovné dohrání
(jen z důvodu neovlivněného odpojení)
V případě, že se Vám přerušilo spojení postupujte následovně.

• Jestli dojde k odpojení  zápasu, zápas odehrajte od znova. Jestli je zápas nerozhodný hrajte od znova, jestli je skóre jiné, tak odvolejte brankáře a skóre vytvořte podle toho, jak vám zápas spadl a pokračujte do konce.‘

• V případě sekání se hráči dohodnou, jestli se dá za stávajících lagů pokračovat. Akceptuje se pouze upozornění na lagy do 5 min zápasu. Pozdější pouze za stavu 0:0. V případě, že hráč neupozornil na lagy před tím než dostal gól, počítá se tento gól a dále se pokračuje dle odpojení jednoho hráče a rozdělení zápasu (viz výše)
• Zápas může být kontumovaný v případě nedodržení některých pravidel. O kontumaci bude rozhodovat admin ligy. V případě nejasností, nebo když si nebudete vědět rady kontaktujte admina ligy. Hráči se můžou dohodnout, i že celý zápas odehrají znovu od začátku bez jakéhokoliv odvolávání gólman. Jedinou podmínkou je souhlas obou hráčů!
Pravidla play-off
 
 

***VÍTEJTE NA STRÁNKACH ONLINE LIGY ***


*Online liga* ©* Design by Stanley&Coloradak 2010*


Tento web vznikl dne 20.2.2010