ONLINE LIGA

Pravidla O2 & info

 

Pravidla pro O2 ELH:

Veškeré info k O2 ELH, najdete zde své práva a povinnost k hraní této soutěže. Je tady vše od nastavení, napojení, přes problémy s nedohranýma zápasy a ž po play-off… prostě vše… Pořádně čtěte, neznalost neomlouvá. Prosím neotravujte admina otázkami, které jsou vysvětleny v pravidlech. Admin je ochoten jen upřesnit tyto pravidla, aby nedošlo k omylu. Děkuji za pochopení. 
Herni systém ligy
O2 ELH A.liga má 14 týmů !
Hraje se systémem :2 doma a 2 venku (52.zapasu) !
Základní část se hraje po dobu 9 týdnů,!
.

Do play-off postupuje 10 týmů (dále viz play-off).

Bodování
Bodování v zápase :
vyhraný zápas v řádné hrací době - 3 body
prohraný zápas v řádné hrací době - 0 bodů
vyhraný zápas po pp nebo sn - 2 body
prohraný zápas po pp nebo sn  - 1 bod
 

 Co potřebujete k hraní ligy

Hru NHL 2009
Komunikační program Hamachi – na domlouvání zápasů

Nastavení hry
• Obtížnost - nejvyšší - obtížná (difficult)
• Kamera - jakákoliv
• Pravidla – mezinárodní – délka třetiny 5 min
• Typ prodloužení v zápase - PP 5 min potom samostatné nájezdy
• Zaměřování střel - RUČNĚ! Je přísný zákaz používat automatické zaměřování v on-line zápase!
• Střídání řad – libovolné
• Terčík – zapnuto
• Změna taktiky v zápase - libovolná
• prodloužení trvá 5 min. když nepadne gól následují nájezdy

Nesportovní chování
 Za nesportovní chování se považuje chování, které se vymyká obecným pravidlům slušného chování. V případě, že budeme upozornění na nějaké nadávky po ICQ, webu a podobně, může dojít k vyloučení hráče z ligy. V případě, že Vás někdo uráží, udělejte screen, případně posílejte historii z vašeho komunikačního kanálu.

• Písemné napadání hráče na jeho styl hraní, nadávky, urážky, zesměšňování a podobné věci při zápase, nebo přestávky jsou zakázané. Každý může hrát, jakým chce stylem, jestli neporušuje pravidla. Každý hráč má právo na využití celé 30s pauzy mezi třetinami.
• Netolerujeme odpojení hráče ze zápasu v jakékoliv části. Jestli se někdo odpojí jeho zápas je kontumován výsledek se domlouvá vždy s adminem . Hráč je povinen udělat zápis o zápase.

• Za nesportovní chování se taktéž považuje úmyslná kontumace. Toto je myšleno tak, že napíšu někomu napiš adminovi že jsme zápas odehráli a odehraj si to proti PC, nebo to že napíši s tebou nehraji řekni adminovi ať to dá kontumačně, stejně nepostoupím, nebo proti tobě to nemá cenu. Kdo tohle udělá má napomenutí a do dalšího ročníku ho nebereme.


Admin STRONG ligy udělí napomenutí každému hráči BUDE ZVEŘEJNĚNO NA WEBU , který se dopustí některé s výše jmenovaných přestupků. Při opakování přestupků a hromadění stížností hráč ligu opouští a je nahrazen!
V LIZE PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ NAZNAČOVÁNÍ STŘEL NA BRANKÁŘE A ZRUŠENÍ STŘELI V JAKÉKOLIV ČÁSTI HŘIŠTĚ!

Všeobecné pravidla pro zápasy
 Aktivita hráčů v lize
Každý hráč STRONG O2 ligy je povinen být aktivní. Neaktivita se u Nás netoleruje! Pozorně si přečtete následující řádky!
• Každý hráč bude mít odehrané počet zápasů podle týdenního rozpisu (viz níže)
• V případě neodehraní týdenního počtu zápasů bude odesláno danému hráči týmu krátká  zpráva na ICQ, kde mu bude sděleno, že neodehrál v daném týdnu stanovený počet zápasů a tím porušil pravidla. Následující týden musí být tyto zápasy dohrány, jinak je hráč nahrazen.
 
• Akceptujeme předem omluvenky na Vaší nepřítomnost. S omluvenkou uveďte důvod, proč nemůžete splnit stanovený termín a kdy jste schopní to odehrát. Omluvenky pište dopředu ne zpětně.Omluvenky pište na web do sekce OMLUVENKY.
Stanovený počet zápasů v týdnech:
1. Týden – 6 zápasů
2. Týden – 12 zápasů
3. Týden – 18 zápasů
4. Týden – 24 zápasů
5. Týden – 30 zápasů
6. Týden – 36 zápasů
7. Týden – 42 zápasů
8. Týden – 48 zápasů
9. Týden – 52.zapasu
10. Týden – předkolo playoff
11. Týden – 1.kolo play-off
12. Týden – 2.kolo playoff
13.Týden -FINALE


• Ligu můžete hrát libovolně rychle. Sledujte si jen zápasy podle programu zápasů. Ligu můžete odehrát i za 4 týdny, ale pak budete čekat na zbývající, kteří budou hrát podle termínů. Je možnost ligu urychlit, nikoliv snad zpomalit.

Přerušení zápasu a následovní dohrání (jen z důvodu neovlivněného odpojení)
V případě, že se Vám přerušilo spojení postupujte následovně.

• Jestli dojde k odpojení  zápasu, zápas odehrajte od znova. Jestli je zápas nerozhodný hrajte od znova, jestli je skóre jiné, tak odvolejte brankáře a skóre vytvořte podle toho, jak vám zápas spadl a pokračujte do konce.‘

• V případě sekání se hráči dohodnou, jestli se dá za stávajících lagů pokračovat. Akceptuje se pouze upozornění na lagy do 5 min zápasu. Pozdější pouze za stavu 0:0. V případě, že hráč neupozornil na lagy před tím než dostal gól, počítá se tento gól a dále se pokračuje dle odpojení jednoho hráče a rozdělení zápasu (viz výše)
• Zápas může být kontumovaný v případě nedodržení některých pravidel. O kontumaci bude rozhodovat admin ligy. V případě nejasností, nebo když si nebudete vědět rady kontaktujte admina ligy. Hráči se můžou dohodnout, i že celý zápas odehrají znovu od začátku bez jakéhokoliv odvolávání gólman. Jedinou podmínkou je souhlas obou hráčů!

Pravidla play-off 
Play-off
Play-off je druhá část O2 ligy, hraje se po základní části a postupuje do ní jen 10 týmů. Nejdříve se hraje předkolo play-off do kterého nastoupí týmy na 7. -10. místě. Postupují dva, kteří jsou dosazeni do tabulky na 7. a 8. místo podle umístění. Dále se pokračuje systémem (1-8,2-7,3-4,5,-6) a další kola vždy lépe proti hůře postavenému.
Play-off se hraje na 4 vítězné utkání !
• každý hráč musí mít odehrane minimum  40 .zapasu v  základní části, v případě že tomu tak nebude, do play off nepostupuje a je nahrazen hráčem za ním.
 
 

Odesílání výsledku
Výsledky pište na  web  do zapisu vysledku .
Výsledek odesílá a zapisuje jen vítěz zápasu.

 
Hráč STRONG ligy = hráč klubu O2 ELH
• V průběhu sezóny není možno měnit tým.
• V případě vyloučení nebo odejiti z ligy, není možný návrat v jejím průběhu zpět, popřípadě ani návrat v další sezónu, vše řeší admin podle stupně provinění. Hráč bude zapsán na tzv. „Černou listinu“
 

Výběr týmů do nové sezóny 
Admin má právo rozhodovat při výběrů týmů do každé sezóny.
Kritéria, které jsou rozhodující pro získání klubu:
Aktivita - plný počet odehraných střetnutí v základní části a v play-off při případném postupu
Aktivita manažera – rychlost hraní atd
Moralka manažera-chovani ,spolehlivost,fair play,komunikace mezi hrači
Zajem o ligu –novinky ,napady pro zlepšeni ligy atd.
ADMINISTRÁTOR  STRONG  LIGY SI VYHRAZUJE PRÁVO MĚNIŤ PRAVIDLA V PRŮBĚHU SEZÓNY !

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!
V případě jakéhokoliv doplnění nebo změny pravidel vás budeme informovat na stránce www.eurocup.klanweb.cz

 

 

***VÍTEJTE NA STRÁNKACH ONLINE LIGY ***


*Online liga* ©* Design by Stanley&Coloradak 2010*


Tento web vznikl dne 20.2.2010